Biuro Rachunkowe Kraków

Jako licencjonowane biuro księgowe działamy w branży finansowej już od 1998 roku.
Wieloletnie doświadczenie w funkcjonowaniu i rozliczaniu różnych form działalności oraz
jej przekształceniach pozwala sprostać zróżnicowanym oczekiwaniom przedsiębiorców.

 

więcej...

Niższa stawka podatku CIT.

Korzyści dla nowych i małych spółek zoo w roku 2017.

więcej...

Wynagrodzenie za urlop.

Jak prawidłowo określić pensję dla pracownika.

więcej...

Kontakt
Kontakt

Biuro Rachunkowe
Zemowski Sp. z o.o.

31-514 Kraków,
al.Płk.Beliny-Prażmowskiego 24
tel: 12 350 58 60

O nas

Biuro to nasi klienci, dlatego staramy się o indywidualne podejście do każdego z nich. Służymy równie intensywnie wiedzą i pomocą wszystkim przedsiębiorcom niezależnie od rozmiarów i rodzaju prowadzonej działalności, od małych książek przychodów i po większe księgi handlowe.

Od kilkunastu lat zapewniamy skuteczne wsparcie w rozliczeniach projektów finansowanych z UE, w jakie zaangażowani są nasi klienci, realizowanych w ramach ogólnopolskich projektów rozwojowych podnoszących kwalifikacje pracowników przy współpracy z PARP lub WUP oraz dla lokalnych projektów inwestycyjnych w ramach wspierania innowacyjności w przedsiębiorstwach przy współpracy z MARR.

Jakość naszych usług potwierdzamy posiadanymi certyfikatami Ministra Finansów do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych nr 9528/98 i 13941/06 oraz doświadczoną kadrą z wyższym wykształceniem ekonkomicznym.

Efekty i skutki wykonywanych czynności gwarantujemy nie tylko obowiązkowym ubezpieczeniem od odpowiedzialności cywilnej zawodowej w wysokości 15.000 EUR ale również dodatkowym ubezpieczeniem na 160.000 pln sumarycznie od czynności doradztwa podatkowego oraz obsługi kadrowo-płacowej z klauzulą zniszczenia, uszkodzenia lub zaginięcia dokumentów.